Meist

MyDent Hambaravikliinik alustas tööd 2016. aastal. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kaasaegset ja kvaliteetset hambaraviteenust.

Oleme uhked, et meie arstidel on pikaajaline praktiline kogemus keerukates ravitöödes, suukirurgias ja implantoloogias. Lisaks pakume oma klientidele välja erinevaid esteetilise hambaravi lahendusi, mis tagavad meie kliendile kauni ja särava naeratuse. Usume, et kaunis naeratus aitab tõsta elukvaliteeti. 

Arstid

Mydent töötaja

Hambaarst dr. Mari Adler on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaravi eriala 2004. aastal. Arst on spetsialiseerunud juureravi, proteetika, kulunud hammaskonna taastamisele ja ravitöödele. Arstil on pikaajaline kogemus mikroskoobiga töötamisel, mis teeb juureravi efektiivseks. Dr. Adler kasutab hambakroonide valmistamisel kaasaegset CAD/CAM tehnoloogiat.
Mydent töötaja

Hambaarst dr. Kerttu Nikkarev on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaravi eriala 2005. aastal. Arst on spetsialiseerunud implantatsioonile, proteetikale, kulunud hammaskonna taastamisele, põskkoopa põhja augmentatsioonile, luu siirdamisele implantaadi piirkonda ja hammaste ravile. Dr Nikkarevil on pikaajaline kogemus puuduvate hammaste asendamisel nii implantaatide, kui ka teiste proteetiliste lahendustega. Tal on lumineeride asetamise litsents. Arst kasutab hambakroonide valmistamisel kaasaegset CAD/CAM tehnoloogiat.
Mydent töötaja

Hambaarst / parodontoloog dr. Kadri Mäekuusk on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaravi eriala 2001. aastal ning täiendavalt residentuuri 2010. aastal restauratiivse hambaravi erialal. Arst on spetsialiseerunud parodontoloogiale ning erinevatele kirurgilistele operatsioonidele. Arstil on pikaajaline kogemus raskekujuliste tarkusehammaste eemaldamises, implantatsioonis, pehme ja kõva koe plastikas, igeme retsessioonide ravis, põskkoopa põhja augmentatsioonis ja teistes hambaraviga seotud kirurgilistes protseduurides.
Mydent töötaja

Hambaarst / endodont dr. Silvia Saukas. on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaravi eriala 2014. aastal (cum laude) ning täiendavalt residentuuri 2017. aastal restauratiivse hambaravi endodontia erialal. Arst on peamiselt spetsialiseerunud juureravile ja restauratiivsele hambaravile. Dr. Saukas kasutab hambakroonide valmistamisel kaasaegset CAD/CAM tehnoloogiat.
MyDent Hambaravikliinik
Papiniidu 58-50. Pärnu
+372 56 970 200
info@mydent.ee
E - N 08:00 - 19:00
R       08:00 - 14:00