Telephone +372 56 970 200 Mail info@mydent.ee
Avaleht
Meist
Patsiendile
Kolleegile
Hinnakiri
Kontakt
MyDent hambaravikliinik

Arstid2015 aastal leidsid kolm Pärnu hambaarsti, et aeg on käes rajada Pärnusse kliinik, mis oleks varustatud parimate kaasaegsete vahenditega ja kus töötaksid väga head arstid.

Võtsime eesmärgiks pakkuda oma tulevastele klientidele kvaliteetset hambaraviteenust. Selle saavutamiseks kogusime esmalt informatsiooni leidmaks innovaatilisi lahendusi, mida uue kliiniku rajamisel kasutada. Otsisime töökindlat ja väga head tehnikat, millega avatav kliinik sisustada.

Külaskäik Soomes asuvasse Planmeca tehasesse, lõppes sel hetkel veel nimeta kliiniku nimetamisega uueks Planmeca esinduskliinikuks Eestis. Sõlmitud tehingu tulemusel jõudsid Pärnusse esimene hambaravi 3D röntgen, mugavad Compact iTouch hambaravitoolid ja CAD/CAM freesseade. Viimase abil saame valmistada perfektseid keraamilisi hambakroone, mis oma välimuse poolest ei eristu olemasolevatest hammastest.

Oleme uhked, et meie arstidel on pikaajaline praktiline kogemus keerukates ravitöödes, suukirurgias ja implantoloogias. Lisaks pakume oma klientidele välja erinevaid esteetilise hambaravi lahendusi, mis tagavad meie kliendile kauni ja särava naeratuse. Usume, et kaunis naeratus aitab tõsta elukvaliteeti.